Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki most nem érti, hogy miért nyitnak ki a középiskolák?

Figyelt kérdés
Ma bejelentették, hogy Januar 11.-én folytatodik hagyomanyosan az oktatas. Miert? Ma is 144 halott, es 2400 beteg. :(
2020. dec. 16. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem miért kell ezzel szórakozni. Hetente zárjuk be meg rendelünk el távoktatást aztán meg megint visszaterelünk mindenkit az iskolába. Mire jó ez a váltogatás? Bejelenthették volna már rég, hogy távoktatás lesz, egyéb eltérő rendelkezés bejelentéséig. És ennyi. Akkor távoktatás van, aztán ha már a számok lehetővé teszik, és tényleg indokolt, akkor kinyitják az iskolákat úgy, hogy ne kelljen két hét múlva megint elrendelni, hogy hoppá, akkor mégis menjen mindenki otthoni tanulásra... Kész vicc az egész. (nem, nem vagyok már rég középiskolás)
2020. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!