Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki most nem érti, hogy miért nyitnak ki a középiskolák?

Figyelt kérdés
Ma bejelentették, hogy Januar 11.-én folytatodik hagyomanyosan az oktatas. Miert? Ma is 144 halott, es 2400 beteg. :(
2020. dec. 16. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Január 11.-éig még rengeteg víz le fog folyni a Dunán, bármilyen kedvező fordulat jöhet. Azok után, hogy a vakcinák gyártását és alkalmazását kezdik már feszegetni, bármit el tudok képzelni.


Egyébként most is az volt, hogy "utolsó pillanatban" hosszabbították meg a korlátozásokat, ne zárjuk ki még szerintem annak az esélyét, hogy esetleg február közepéig még bent kell dekkolnunk.


A statisztikák pedig helytelenek, ne stresszelj rájuk. Tudok olyan esetekről, amikor egy szokványosan elhunyt emberről kikiáltották utólag, hogy koronás volt - közben meg nem is. Ilyenkor a hozzátartozóktól kérnek jóváhagyást az orvosok, hogy halál okának beírhassák a Covid-ot. Nem azt mondom, hogy minden esetben ez van, de néhány hozzátartozóm és ismerősöm dolgozik olyan körökben (gyermekvédelmi gyámként, kórházi ápolóként), ahol ezt tapasztalják néha.

2020. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ma bejelentették, egy hét múlva meg lehet pont az ellenkezőjét fogják mondani. Nem túl kiszámítható jelen helyzetben a kormány. Szerintem a vakcinák miatt. Abban bíznak, hogy lesz elég, és lesz elég hatásos is ahhoz, hogy olyan szinten féken tudják vele tartani a vírust, hogy jelentősen csökkenjen addig, és az után is a fertőzöttek száma. Hozzáteszem, én is bízok benne.
2020. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen, te. Mindenki, aki normális, örül.
2020. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Január 11-ig nagyon sok minden történhet még.
2020. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenki, aki normális , örül? Nem igazán értem ezt a választ. Én nem lennék normális? Miért is?
2020. dec. 16. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyet nem jelentettek be. Maruzsa azt mondta hogy a JELENLEGI állás szerint, mivel most még addig szól a vészhelyzet. Nem azt mondta hogy biztos úgy lesz, ehhez képest mindenki arról cikkez, hogy 11-től lehet menni..:
2020. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, hogy Január 11-ig tart a vészhelyzet, ezt ha hagyják lejárni, nem hosszabbítják meg, akkor valószínűleg a középsulik kinyitnak, de ha meghosszabbítják, akkor kétlem. Nagyon korai lenne még szerintem. Sokan panaszkodtok, hogy rossz ez a digitális tanulás. Nem mindig mindenben a rosszat kell látni!
2020. dec. 16. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Remélem is, nem bírom már, hogy a sok testvéremmel egy lakásban kell itthon tanulnom, bocsi egy egyetemista
2020. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Átérzem a helyzetedet! Kitartást! :)
2020. dec. 16. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Mint ahogy tavasszal. Reggel azt mondták: Nem fogjak bezárni az iskolákat, délután már zárták.
2020. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!