Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy 2021.01.11.-től...

Igaz, hogy 2021.01.11.-től visszatérnek a jelenléti oktatásra a középiskolások?

Figyelt kérdés

Mondott olyat OV, hogy visszamegyünk a suliba, mert már több embertől is azt lehetett hallani, hogy ezt mondták, ezt mondta. Igaz ez?


Normális válaszaitokat köszönöm.



2020. dec. 17. 10:22
 61/119 anonim ***** válasza:
79%

"Más országokban mi a helyzet ezzel a témával kapcsolatban, máshol mennek?"



Kis összesítés... lehet gondolkodni.


Londonban bezárják az általános iskolákat is

[link]


JÁRVÁNYHELYZET

A gyorsan terjedő vírus miatt döntöttek az iskolák két hetes bezárásáról.



Csehország péntektől újra szigorít

[link]


Kijárási szigorítással kezdi az évet Szlovákia


[link]


Izraelben harmadszor is leáll minden


[link]


Koronavírus: Franciaország durva szigorításra készül, lehet, hogy országos karantén lesz


Január végéig tartó zárlatról döntött Ausztria

[link]


Horvátországban szigorítás

[link]



Na? Kértek még?

2021. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/119 anonim ***** válasza:
100%
Egy magyarországi helyzetről szóló kérdésnél teljesen irreleváns, hogy mi van külföldön.
2021. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/119 anonim ***** válasza:
0%

öööö mi is mondott erről a Csüngőhasú? Hm? idézed vagy idézzem én?


Hm?

2021. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/119 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen azért nem, de szerintem sincs azért annyira szoros összefüggés. Bár mondom, most, hogy beindult ez a sokkal gyorsabban terjedő típus, nem lehet tudni. Szerintem most 4-től biztos a vegyes lesz (8.-ig tantermi, 9.-től online), de 11-től még változhatnak a tervek. Addig meg csak megy a filózás ezerrel, hogy vajon mi lesz. :)
2021. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/119 anonim ***** válasza:
79%

"Egy magyarországi helyzetről szóló kérdésnél teljesen irreleváns"



Azért zárták le a határokat, azért van beutazási tilalom jelenleg is 44 ország kapcsán (elég csak annyi: britek...) mert MINDEGY mi van másutt. Világos. elvégre szigetország vagyunk repülő nélkül. világos.

2021. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/119 anonim ***** válasza:
79%

" de 11-től még változhatnak a tervek"


legyünk pontosan. NEM 11-től változhatnak a tervek, hanem 11-ig (nem mindegy!!). Bármit is akarnak, legkésőbb (de legkésőbb!!) a jan 8-i kormányinfón be kell jelentsék.....

2021. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/119 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis helyreigazítás a 61. válaszhoz:

- A "Koronavírus: Franciaország durva szigorításra készül, lehet, hogy országos karantén lesz" c. cikk ( [link] ) október 27-én, azaz több, mint két hónapja jelent meg, az ominózus országos karantén azóta már véget ért.

- A cikk, amire a gyerek "Horvátországban szigorítás" néven hivatkozott, valójában "Horvátországban szigorítás, Szlovéniában enyhítés jöhet" címmel jelent meg. "Elfelejtette" megemlíteni, hogy a horvátországi szigorítás csupán az üzletek látogatószámának korlátozását jelenti, valamint azt is, hogy Szlovéniában valószínűlg enyhíteni fognak a szabályokon.

2021. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/119 anonim ***** válasza:
0%

"alószínűlg enyhíteni fognak a szabályokon"


Majd HA megtörtént.... majd ha.

2021. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/119 anonim ***** válasza:
89%

"Egy kis helyreigazítás a 61. válaszhoz:"


De miért nem arról beszélsz mi van itt a szomszédban a minta és laborállam Kurz-féle Orbán által ajnározott Ausztriában?


Miért nem arról? Segítek mi van itt.

Bezárták az iskolákat. Csökkent a járványszám. Kinyitották örömködve. Majd megugrottak a számok és (kb) másfél hét után újra bezárták....

Miért nem erről pofázol? A minta és laborállam.

2021. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/119 A kérdező kommentje:
Sok esélyt én sem látok rá. Szilveszterkor kijárási tilalom meg társai, akkor pár nappal később nem fog lazítani szerintem és így marad a középiskolákban a távoktatás.
2021. jan. 2. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!