Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy 2021.01.11.-től...

Igaz, hogy 2021.01.11.-től visszatérnek a jelenléti oktatásra a középiskolások?

Figyelt kérdés

Mondott olyat OV, hogy visszamegyünk a suliba, mert már több embertől is azt lehetett hallani, hogy ezt mondták, ezt mondta. Igaz ez?


Normális válaszaitokat köszönöm.



2020. dec. 17. 10:22
 71/119 A kérdező kommentje:
Ha más országokban is maradnak online és nem lazítanak, akkor itt sem szerintem. Többiekről mit lehet tudni, ott hogyan változnak?
2021. jan. 3. 09:21
 72/119 anonim ***** válasza:
100%
Új cikk: „Orbán Viktor nehéz kérdésnek nevezte, hogy a vakcina érkezése előtt lehet-e lazítani a korlátozásokon (...) nyitni is szeretne mindenki (...) ugyanakkor, ha nem jól ütemezünk, akkor még egy harmadik hullám is bekövetkezhet.”
2021. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/119 anonim ***** válasza:
73%

"ogy a vakcina érkezése előtt lehet-e lazítani a korlátozásokon "


Na de a vakcina állítólag itt van (az oroszok már a spájzban vannak).... hát akkor?

2021. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/119 anonim ***** válasza:
100%
A vakcina itt van valóban, csak nem elég, és most egy ideig nem is kapunk új szállítmányokat. Idézem Orbánt, „a vakcina teljes mennyiségének megérkezése előtt nem lehet lazítani a korlátozásokon.”
2021. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/119 anonim ***** válasza:
100%
[link] utolsó kiemelt szöveg
2021. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/119 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem butaság lenne már most lazítani.


Az edzőtermeket és vendéglőket szigorú szabályok között engedném üzemeltetni, hogy ne haljanak éhen de ha most mindent elengedünk akkor felesleges volt bezárni bármit is mert a környező országok tapasztalataiból levonva egy komolyabb mértékű lazítás után 2 hét elteltével 5 ezer új fertőzött lenne megint.

Én a vakcina beadását gyorsítanám egy kicsit és ha elérnénk márciusig a 4.oltási tervig (veszélyeztetett betegek is megkapják az oltást) akkor lehetne nyitni biztonságosan.

2021. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/119 anonim ***** válasza:
100%

#75 Én megmondom őszintén nem nagyon vagyok távoktatás párti de ha márciusig maradnánk így én most nagyon nem bánnám.


De utána márciusban spuri legyen a vírusnak és minden hülye korlátozásnak mert jön a jó idő

2021. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/119 anonim ***** válasza:
94%

Én kifejezetten távoktatás-párti vagyok és szerintem március 16-nál hamarabb badarság lenne kinyitni.


OV tegnapi nyilatkozata azt sugallja, hogy nem nyitunk, de hivatalos információ csak január 7-én vagy 8-án lesz.

2021. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/119 anonim ***** válasza:
0%

"De utána márciusban spuri legyen a vírusnak és minden hülye korlátozásnak mert jön a jó idő"



A jó időnek nincs köze a vírushoz, ld Brazília esete ahol épp 40 fok tombol és a világon tán ott a legrosszabb a helyzet. Vagy USA Kalifornia állama, összeomlás szélén a kórházak, miközben az óceánban fürdenek mert kánikula van.

2021. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/119 anonim ***** válasza:
87%
@79 Senki nem mondta, hogy van hozzá köze
2021. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!