Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fogorvosok/fogorvostan hallgat...

Fogorvosok/fogorvostan hallgatók! Mennyire hátrány a munkátokban, ha balkezesek vagytok?

Figyelt kérdés
Fogorvos szeretnék lenni, de félek, hogy nagy hátrány lesz, hogy balkezes vagyok. Tudom vannak balkezes fogorvosi székek, de gondolom jóval kevesebb. Egyetemi gyakorlatokon nektek milyen volt? Esetleg van aki áttért a jobb keze használatára?

2020. dec. 23. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
99%
Én nem vagyok fogorvos, de ahová járok, ott kétkezes szék van. Ez akkor tűnt fel, amikor reggel én voltam az első páciens, az orvos mondta, hogy üljek le, aztán hogy inkább álljak fel. Kettő perc alatt átalakította a széket, közben bocsánatot kért, de tegnap a kolléga dolgozott itt, ő meg balkezes. Aztán leülhettem megint.
2020. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, erről még nem is hallottam. Köszi a választ! :)
2020. dec. 23. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Csak az hátrány, ha kétbalkezes vagy.
2020. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!