Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Töri-emelt --> Milyen könyveke...

Töri-emelt --> Milyen könyveket javasoltok? (konkrét cím+szerző kellene) Milyen tanulási "stratégiátok" volt?

Figyelt kérdés
Történelemből szeretnék emelt szintű érettségit tenni. Akinek már megvan, mik a tapasztalatai? Milyen könyveket használtál? Hogy sikerült? Száray-féle tk-im vannak, ill. a zöld színű érettségi feladatgyűjtemények, ezek megfelelnek? Le lehet tenni 80% felettire normális készülés mellett?
2010. aug. 13. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy valaki a Magyarok Európában háromkötetes könyvsorozatot olvasta végig és 98%-os emelt törit írt.
2010. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én anno a "Herber? Martos, Moss, Tisza : Történelem I-IV." - ből készültem, 82%-at csináltam. Sztem a Száray féle az kevés.
2010. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vok, a többi viszont a Szárayból tanultam, újkorból és jelenkorból nekem elégnek bizonyult.
2010. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!