Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen az építészmérnöki...

Egyetemen az építészmérnöki szakon hogy mennek a dolgok? Bármelyik egyetem. (lent)

Figyelt kérdés

1. elsösorban gondolok én az épületek tervezgetésére, rajzolására. hogy ezeket éjszakába nyúlóan csinálják a hallgatók. Egyik napról a másikra kell meg csinálni? vagy csak rosszul osszák be az időjüket? Nagyon sok idő meg csinálni egy ilyen műszaki rajz tervezetet? (elnézést nem tudom a pontos nevét amit nagy mappába tesznek).

Ha idejében elkezdi az ember a "rajzolgatást" akkor is kell éjszakába nyúlóan dolgozni?

2. Nagyon kevés szabad ideje marad igy embernek pl heti szinten ? és ha akaran rendszeren sportolni?

3. Mi olyan számot tevő tantárgy (műszaki rajzon kivül) amivel sokat kergetik a diákokat? Ami fontos vizsga tárgy.



2020. dec. 25. 01:07
1 2
 11/11 Vodafonelive ***** válasza:
18%
Persze, hass, alkoss, gyarapíts, és halj éhen. :) Építészmérnökkét nagyon nehéz olyan munkakört betölteni, ami nem építőiparhoz kötött. De sok sikert, mindig vannak megleptések amiből a minden napi kenyeret meg lehet teremteni. :)
2020. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!