Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Székesfehérvári SZC...

Milyen a Székesfehérvári SZC Árpád középiskol?(többi lent)

Figyelt kérdés

Milyen maga az iskola? Milyenek a tanárok? MIlyen a koli és a kolis tanárok? Milyena képzés?

Rendészetre vagy edzőire mennék.

Melyik szak milyen és milyen felvételi és jegyek kellenek hogy felvegyenek?

Minden főbbb tantárgyból kb 4es vagyok kivéve német és töri mert az 3.



2020. dec. 26. 19:23
 1/6 giovinezza válasza:

18 éves lány

Szia szerintem ne az Árpádba gyere vannak jobb suli hidd el én is rendészetire járok az Árpádba és már vagy 100× megbántam hogy oda jelentkeztem a közösség borzalmas mindenkit az anyagiakkal engem mondjuk pont nem engem azzal piszkálnak hogy 18 évesen még mindig Szűz vagyok szóval szerintem nem veszítesz sokat ha kihagyod plusz átvettek minket a szakmai részén mert ezzel csak irodai munkások lehetek de azt is ha teszel külön vizsgát mert a 12.be a kapott érettségivel semmire se mész

2020. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 giovinezza válasza:
Bárkit felvesznek
2020. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nézd meg az előttem válaszoló írását, ami tele van hibákkal, rossz fogalmazással. Szóval ilyen és hasonló kb. kettes tanulmányi szintű emberekkel van tele az iskola.
2020. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ha rendészetire menném én nem irodai munka szeretnék az biztos. Az edzői milyen?

Akkor azt mondjátok sz*r a suli?

2020. dec. 27. 23:13
 5/6 giovinezza válasza:
Arra csak akkor ha utána tovább tanulsz ilyen irányban mert különben nem ér semmit
2020. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 giovinezza válasza:

3. Válaszolonak

Nem vagyok kettes tanuló ,négyes vagyok.

2021. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!