Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tanárt megkérhetem,...

Egyetemi tanárt megkérhetem, hogy tegyen be vizsgaidőpontot a vizsgaidőszak utolsó hetére, ha addig nem bírok felkészülni a tantárgyból mert másikra tanulok?

Figyelt kérdés
Egy csomó tantárgyamból nem raktak egyáltalán időpontokat utolsó hétre valamiért
2020. dec. 27. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Majd lesz, de az csak UV. Azaz meg kell az utolsó hét előtt buknod, hogy arra mehess. Majd akkor hirdetik meg, ha látják, hogy mennyien buktak meg.
2020. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az utóvizsga a következő félév első hetén van. A vizsgaidőszakban azért nem szoktak lenni az utolsó héten vizsgák, mert ha addig beraknak mondjuk 4-et, akkor gyakran feleslegesnek érzik. Nyugodtan írhatsz levelet neki ezügyben, legfeljebb azt mondja hogy nem fog berakni oda.

Egyszer én is írtam ilyen levelet, de nekem nem segítettek. 4 fajta vizsgám volt Hétfőn reggel 8-kor. És minden vizsgahéten ekkor és csak ekkor voltak, tehát ha már az egyik vizsgám nem sikerült volna, akkor mehettem volna a következő félév elején utóvizsgára.

2020. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!