Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszak- utólag szoktak...

Vizsgaidőszak- utólag szoktak még vizsgaidőpontokat meghirdetni?

Figyelt kérdés
Mára meghirdették az összes tárgy vizsgaidőpontját. Én szeretnék még decemberben levizsgázni a legtöbb tárgyból, de sajnos sok tárgyból csak egy decemberi időpontot adtak meg, ugyanarra a napra... Most próbálok variálni, meg várok arra, hogy két betelt vizsgáról lejelentkezzenek, de így is jelenleg 4 vizsgám esne egy napra, amit nem szívesen vállalnék be, akkor inkább januári időpontra jelentkezem... Másnál is ilyen hülyén vannak elosztva a vizsgaidőpontok?
2018. nov. 25. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a vizsgaidőszak vége felé meghirdettek még egy extra időpontot ami addig nem volt nyilvános.
2018. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem fog működni. Én speciel soha nem vizsgáztam egyetlen nap alatt több tárgyból, mindig csak egyből. Sőt nektek már annyival is nehezebb, hogy igazolatlan vizsgahiányzásnál fizetnetek kell (ha kell, eltérő szabályok vannak az egyetemeken). Kivétel lehet, ha írásbeli a vizsga, de egy szóbelinél simán bent ülhetsz 4 órát is, mire kidolgozod a tételt és lefelelhetsz. Amit csinálhatsz: kérhetnéd/kérhetnétek más/több vizsgaidőpontot az első hétre.


Bónuszként: van olyan tanár aki el is mondja, hogy, ha elfogynak a vizsgázók, akkor ő hazamegy, nem érdekli hányan vannak feliratkozva.

2018. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha meg is hirdetnek, inkább január végére szoktak az UV-k miatt, nem decemberre.

Január miért nem jó? A vizsgaidőszak vizsgázásra való.

Amelyik helyen egy nap 4 tárgyból le lehet vizsgázni, az elég komolytalan lehet:S

2018. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok 4 tárgyból vizsgázni, mert nem akarok kiszúrni magammal. Az egyik vizsga már meg is oldódott, mert lejelentkeztek az általam kiszemelt időpontról, és gyorsan feljelentkeztem rá. :) A másiknál is figyelni fogom, mikor szabadul fel hely, és lecserélem, így csak 2 vizsgám marad egy napra, annyit be tudok vállalni. :)
2018. nov. 25. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!