Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus hallgatók! Igénybe...

Corvinus hallgatók! Igénybe vette már innen valaki az egyetem által biztosított pszichológiai tanácsadást? Ha igen, segített? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én igen. Az a tapasztalatom, h édeskevés az a 5-6 alkalom (az első csak ismerkedés) és tiltják a folytatást sulin kívül, pedig megfizettem volna az árát. :(

Most épp pszichológust keresek emiatt és kezdhetem előről.

2020. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a válaszod!


Szomorú vagyok, hogy ez a helyzet, mert az anyagi helyzetem jelenleg nem teszi lehetővé, hogy fizessek sulin kívüli pszichológusért, és ez jó alternatívának tűnt.


Azt egyébként nem mondták meg, hogy miért nem folytathatod a már megkezdett tanácsadást?

2020. dec. 28. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem 5 alkalom is elég volt, de annyira hasznosnak talátlam, hogy elemntem 6.-ra is...kár, hogy nem lehet mindig járni
2020. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia! Neked is köszönöm a választ!


Azt megkérdezhetem, hogy milyen jellegű problémával fordultál hozzájuk?


Nyilván egyénenként eltérő, hogy 5 alkalom elég-e egy probléma megoldására, de érdekelne, hogy Nálad milyen problémára sikerült 5 alkalom alatt hatékony megoldást találni. :)

2020. dec. 29. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Első válaszoló vagyok.


Ne csüggedj, ha nincs pénzed, ugyanis tovább tudnak irányítani sok felé, pl. ingyenes pszichológushoz is. Az én BCE-s pszichológusom is mondta, h nekem nem elég ez az 5-6 alkalom, ezért úgy volt, h nála folytatom. Sajnos pont karácsonykor írt egy emailt, hogy mégsem folytathatom nála, mert van egy ilyen szabály, de segít keresni egy hozzám illőt. Én sok okból voltam nála, pl. szüzességemet elvették úgy, h nem akartam, majd a hipervallásos családom lekurvázott (nem mondtam el nekik, h végig bőgtem és nem akartam stb.), otthagytam az extrém szigorú vallásomat, így fekete bárány vagyok a családomnak és az összes vallásosnak abból a közösségből stb. Nem fogok belemenni, de estig sorolhatnám a traumáimat. Lehet, h másnak nem lennének azok, de már nem bírtam tovább, h esténként álomba sírom magam. Emellett nagyon maximalista vagyok, szóval a suliban is diákszervezet, tanulás ezerrel, demonstrátorkodás stb. és sosem érzem elég jónak magam, báemennyit küzdök.


Remélem tudtam segíteni. Én valószínűleg egy szexuálpszichológushoz fogok tovább menni, de majd meglátjuk.

2020. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hármas vagyok: nekem az volt a problémám így dióhéjban, hogy belefáradtam az emberekbe, nem tudtam fenntartani a baráti kapcsolataimat se, de éreztem h ez nem oké mert elég hirtelen jött. szorongásos dolog
2020. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megint köszi a válaszokat!


5-ös: Nagyon sajnálom ami történt, sok erőt kívánok, idővel biztosan minden rendben lesz. :)


6-os: Hasonló a problémám, illetve magába foglalja azt, amit Te is éreztél.

2020. dec. 30. 20:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!