Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le kell még egyszer vizsgáznom...

Le kell még egyszer vizsgáznom ugyanabból?

Figyelt kérdés

Azzal a kérdéssel fordulok önökhöz,hogy elkezdtem egy OKJ-s szakmát /Vegyesboltiás Vegyiáru eladó képesittéssel/ . Közben a dunaújvárosi Munkaügyi központ által támogatott Bolti Pénztáros OKJ-s képzésben is részt veszek.

.A Vegyesbolti és Vegyiáru képzésem december 9-én fejeződik be, a Kereskedelmi és Egységszabályzás tétellel.Mivel a Bolti pénztárosi Képzésben is van egy ilyen modul kérdésem a következő lenne:Én ezt a modult december 9-én megszerzem akkor én a Bolti Pénztárosi képzésen kérhetem a Kereskedelmi és Egységszabályzás modulból a felmentésemet? Azért nem kell még egyszer le vizsgáznom ebből a modulból mert a Munkaügyi Központ Finanszirozza?


2008. dec. 1. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet kérni a modul elfogadását. De érdeklődd meg a második képzésen.
2008. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!