Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Tanulmányi Osztályon nem...

A Tanulmányi Osztályon nem tűnik fel senkinek, hogy egy tanár első félévben 31-ből 31-et buktatott meg egy tantárgyból. Ugyanaz a tanár ugyanabból a tantárgyból a második félében 7-ből 7-et buktatott meg?

Figyelt kérdés
Szerintetek kihez lehet fordulni, mert a tanárnál már reklamáltam, hogy egyik zh-n sem olyan feladatok vannak, mint amik az előadáson elhangzottak vagy a könyvben lennének.
2010. máj. 23. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a TO-t ez érdekli, illetve egy tanárral nem nagyon mernek vitatkozni. Nálunk is van ilyen tanár, ráadásul ő tanszékvezető, szóval saját maga a főnöke...
2010. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%
Szia. Igaz, hogy énn középiskolában jártam így, de nálunk a matektanár csinálta ugyanezt. Nálunk a szülőknek kellett aláírást gyűjteni, bemutatni az igazgatónőnek, hamarosan ki is rúgták az illetőt.
2010. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom hova jársz, hogy ott milyen a HÖK, de próbálkozz esetleg náluk
2010. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy feltűnik nekik, de ez nem középiskola, hogy a szülők majd jól kitolnak a tanárral. Itt senkit sem érdekel, hogy mindenki megbukott, ez van ezt kell elfogadni, sajnos.
2010. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Beszélek a HÖK tagjaival.
2010. máj. 23. 19:55
 6/9 StephanieXx ***** válasza:
100%

Melyik suli?

Rektornak kellene kérelmet írni,hogy vizsgálja ki az ügyet:)

2010. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak. A HÖK-ösöknek már jeleztem, továbbítják a problámánkat. A rektor alatt rangsorban a tanulmányi igazgató van. Szerinted hozzá vagy egyből a rektorhoz menjünk?
2010. máj. 25. 10:40
 8/9 StephanieXx ***** válasza:
100%

Egyből a rektorhoz.HATÁROZOTTAN.De engedjétek lerázni magatokat.

AZ egyik ismerőséknél Nemzetközi***buktatta a diákokat,és a facebookon "tiltakozott" a tanár ellen,a suli ellen.KIharcolt más vizsgaidőpontokat,és a diákok 35%-a bukott csak meg így:D

2010. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, valószínű, hogy a rektorhoz megyünk.
2010. máj. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!