Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaságinformatikus Bsc után...

Gazdaságinformatikus Bsc után Programtervező informatikus Msc?

Figyelt kérdés
Gazdaságinformatikus szakon tanulok BGE-n, és megtetszett a programozás, de őszintén szólva nem sok programozást tanultunk (4 tárgy volt összesen). Gondolkodom a Programtervező informatikus Msc-n, szerintetek van esély így elvégezni?

2020. dec. 29. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, programozni úgysem az egyetemen fognak megtanítani. Készülj rá azért, tanulj rá suli mellett, helyett.

Ha csúszás nélkül meglesz a BGE gazdinfó, azt vedd jó jelnek, hogy az msc is meglesz.

2020. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy az msc jóval lazább, mint a bsc. Én is informatikai területen tanultam, nagyon kevés olyan tárgyam volt msc-n, aminél izzadni kellett. Ellenben alapszakon minden félévre jutott 1-2 gyilkos
2020. dec. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Ez szerintem attól függ.

Biztos vannak nálam tapasztaltabbak, de nekem ismerős is valami gazdinfó szerűséget végez, viszont mondta, hogy ő nem igazán ért a programozáshoz, ergó nem nagyon várták el tőlük és matekból sem volt épp top top.

Nyilván, ha nálatok több a matek és a programozás akkor lehet jó lesz a dolog, de ez tényleg függ attól, hogy mennyire kérték számon a prog és a matek részét. Illetve, az sem kizárt, ha a gazdasági részét erőltették akkor progon majd lesz kreditpótló tárgyad.

2020. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!