Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veletlenul a februarban...

Veletlenul a februarban indulo kepzesekre jelentkeztem ?

Figyelt kérdés

Szia ! amint a kerdesbol lathatod februarban indulo kepzesre jelentkeztem. Az nembaj ha a szeptemberire is jelentkezek ?

nagyon figyelmetlen voltam :( remelem nem lesz baj mert nem akartam a februarira jelentkezi. volt mar valaki olyan hulye mint en?



2020. dec. 30. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg belépni a szeptemberi e-felvételire és meglátod megy e. Én azt hittem a februárira a jelentkezés már rég elindult és nem lehet oda jelentkezni. 😅
2020. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

De azt hogyan? A februári képzések elég nagy része mesterképzés. Hogy sikerült ezt összehozni, hogy jelentkeztél bármire is?

Amúgy nyugi ez csak jelentkezés, ha nem mész beiratkozásra, akkor tárgytalan.

2021. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!