Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2021-ben orvosira/fogorvosira...

2021-ben orvosira/fogorvosira jelentkezők! Ti hogy álltok a készüléssel?

Figyelt kérdés
Nektek mennyivel nehezebb így online oktatásban az emelt biosz/kémia? Szerintetek kellő szorgalommal így is jól sikerülhetnek az érettségik?

2020. dec. 26. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én orvosira szeretnék jelentkezni, és igazából nem állok se jól, se rosszul szerintem. Nálunk az online oktatás tavasszal kaki volt eléggé, az őszi ennél fényévekkel jobb.

Kémia fakton eléggé el vagyunk maradva, nagyon neccesen végzünk májusig.. Én külön is tanulok kémiát, így lényegesen egyszerűbb, de közel sem könnyű.

Kellő motivációval, szorgalommal és kitartással nem is kérdés, hogy sikerülhet ilyen körülmények között is az érettségi jó eredménnyel. Szerintem a tavalyi pontok sem fognak drasztikusan emelkedni, hiszen nekünk, a mostani végzősöknek kimaradt a 11. osztály tavaszi féléve (legalábbis nálunk azzal az indokkal nem tanítottak rendesen, hogy a végzősöket kell segíteni elsősorban) és most a 12. osztály első fele sem volt az igazi véleményem szerint.

Hogyha most sem hanyagolod el a rendszeres tanulást, gyakorolsz, lelkiismeretesen teszed a dolgod, akkor nem hiszem, hogy akkora baj lehet.:)

Sok sikert!

Azt még megkérdezhetem, hogy melyik egyetemre szeretnél jelentkezni?

2020. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod én is sok sikert kívánok neked! :) PTE-re szeretnék menni fogorvosnak. Te mit jelölsz első helyen?
2020. dec. 27. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Köszönöm! Én is PTE-t szeretném megjelölni első helyen!:)

2020. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szuper! Remélem találkozunk :)
2020. dec. 27. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is, és hogyha bármiben tudok segíteni, vagy ilyenek, írj nyugodtan!:)
2020. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. dec. 27. 20:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


Én is orvosira készülök, nálunk a digitális oktatást nagyobb önállóságot igényel így egy kicsit nehezebb, de ahogy az első írta, nem lehetetlen:)

Kémiából jól állok szerintem, de bioszból el vagyok maradva, az idei anyag nagy része még hiányzik.

Sok sikert Pécshez!

2020. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is sok sikert! :)
2020. dec. 28. 11:54
 9/11 EVA800 ***** válasza:
0%
Hány év alatt végzi el a többség ?
2021. febr. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az orvosi egyetem 6 év, a fogorvosi egyetem 5 év. Szerintem a többség nem nagyon csúszik, de persze itt is megesik, hogy féléveket/éveket csússzon valaki nehezebb tárgyak miatt.
2021. febr. 9. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!