Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest Nyugati pályaudvar...

Budapest Nyugati pályaudvar kornyeken tudnatok mondani gimiket?

Figyelt kérdés
Annyi a lenyeg, hogy angol nyek legyen, és jó legyen a tarsasag, tanitas. Atlagom 7.ben 4.8, most 4.7. A felveteliket, amiket mostanaban csinalok 80 pontosak, ezért egy erős/közepes nehezsegu iskolak kellenek

2021. jan. 1. 12:40
 1/6 anonim válasza:
Bárhová mehetsz csak NE a Xantus János Gimnáziumba!! Épülete csodaszép szóbelinél kedvesek veled, de ez átverés. Borzalmas a tanítás, borzalmas a közösség, borzalmas szabályok vannak. Konkrétan minden egyes levegő vételedet ők döntik el. Nehogy oda menj, főleg ne ilyen szép 80 pontos felvételivel.
2021. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár személy szerint nem kamatoztattam túl sikeresen az ott szerzett tusásomat, de amikor oda jártam, a Karinthy Frigyes Gimnázium elég magas arányban küldte tovább a tanulóit felsőoktatásba. Kéttannyelvű angol szak, garantált nyelvvizsgával. De én már régen jártam oda, így tanárokról, egyéb dolgokról nem tudok érdemben nyilatkozni.
2021. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eötvös József Gimnázium, Veres Pálné Gimnázium, Madách Imre Gimnázium (csak kezdő angol NYEK), Kölcsey Ferenc Gimnázium

Itt megnézheted, hogy hány ponttal lehetett bejutni a korábbi években:

[link]

2021. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2021. jan. 1. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasznos link a kalkulátorhoz:

[link]

2021. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Facultas Humán Gimnáziumba csak akkor menj, ha tudást nem akarsz csak akarsz kapni egy papírt, hogy van érettségid és ezzel le tudtad.


Ha nem csak a papír fontos hanem a tudás is , nívó is akkor a mások által említett gimibe menj.

2021. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!