Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Kelenfold vagy a...

Szerintetek Kelenfold vagy a Deli palyaudvar kornyeke biztonsagosabb hetkoznap keso este?

Figyelt kérdés
Hetkoznap este megyek haza Magyarorszagra repulovel, 9-kor erek a repterre. Pestrol meg vonatoznom kell, a vonat fel 11-kor indul. Taxival megyek majd az allomasra, de nem tudom eldonteni, melyik biztonsagosabb mostanaban, szerintetek Kelenfold vagy Deli? 20 evesen nem feltem egyedul az ejszakain sem, de ahogy idosodom, egyre inkabb :) 27/N
2014. aug. 30. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Kelenföld.
2014. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Déli...de az biztos hogy nem irigyellek, egyik állomáson sem várnék szivesen egyedül este :S
2014. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a Déli. Arra több ember jár, nyitva van egy pénztár este is, (bár Kelenföldön is így van) szoktak területi rendőrök sétálgatni ott, a hamburgeres is egész sokáig nyitva van.

Mindenképp ott várnék.

2014. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!