Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora az esély rá, hogy...

Mekkora az esély rá, hogy január 11-étől újra elkezdődik a rendes oktatás a felsőoktatási intézményekben?

Figyelt kérdés

Szerinted elkezdődik vagy nem? Miért igen, miért nem? Mire számítsak?


(Persze lesznek szubjektív válaszok is, így előre szólok, hogy a hasznos/nem hasznos, nem egyenlő a tetszik/nem tetszikkel.)



2021. jan. 3. 03:05
A kérdező szavazást indított:
Elkezdik a rendes oktatást.
Még nem kezdik el.
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
Szerintem még nem kezdik el, mert már mondják a harmadik vagy nem tudom hányadik hullámot... De ki tudja? Reménykedni lehet.
2021. jan. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú èrtelmetlen dolog lenne, stagnálás van, javulás nem igazán. Egyetemi oktatás 95%ban online is megoldható, ahol nem, ott eddig sem voot az (pl. orvosi)
2021. jan. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

milyen felsőoktatási intézmény az ahol januárban OKTATÁS és nem vizsgaidőszak van?

Várom az intézmény nevét. Én még olyan felsőokt intézményről az életben nem hallottam ahol január ne vizsgaidőszak lenne, és így evidensen oktatás sincs

2021. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
35%

Vizsgaidőszak van februárig te okos. Melyik oktatód tart órát januárban?


Egyébként intézménynként eltérő, hogy mikor állnak vissza, vagy visszaállnak-e, szóval kezd el nézegetni a kari honlapon a híreket, ha eddig nem tetted volna.

2021. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Oldal tele ezzel a jan. 11-el, jelentve.
2021. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

"jelentve."


Sok sikert.... jelentsd. megmondjam mi lesz? Ez: .


ez lesz.

2021. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos rossz kulcsszavakat néztem, mikor leellenőriztem, hogy biztos nem kérdezték már meg ezt. Választ szerettem volna, nem pedig még egy felesleges kérdést. Elnézést!:(

Mikor feltettem a kérdést, a rendszer sem mutatott nekem hasonlót az enyémhez.


Nyugodtan jelentsd, ha nagyon zavar. Bár nem értem miért, mit ártott neked ez a kérdés. Tudom, én hibám. Ha téged boldoggá tesz, csináld.


Vissza a válaszokra.

Még egyszer köszönöm, a link is sokat segített!

Személy szerint nem tudom, melyik opció lenne jobb.

Úgy látom, még mások is csak találgatnak és számolgatnak 11-ével kapcsolatban - ami elég hasznos volt nekem.

Talán most is az lesz, mint szeptemberben, hogy kinyitnak az intézmények, majd később újra bezárnak. Ki tudja.


Mindenkinek vírusmentes új évet kívánok!

2021. jan. 3. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaidőszak van az egyetemeken, de lehet, hogy hagyományos vizsgákra gondolsz. Ennek 50% az esélye.
2021. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, simán elfér itt a sok (köztük jelentős számú hülye) kérdés mellett.
2021. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!