Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Voltam gyakorlaton egy suliba...

Voltam gyakorlaton egy suliba még tanár jelölt vagyok, mennyire szabad egy ottani volt diákkal beszelgetnem mondjuk facen?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedés céljából, pusztán csak úgy, amúgy fiú és én is az vagyok, tehát az olyan dolgok kizarva, csupán nagyon érdeklődő a tárgy iránt stb.

2021. jan. 3. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szigorúan szakmai dolgokról van szó, és a hangnem is távolságtartó (magázódás), akkor szerintem nem lehet belőle baj. Én is beszélek Facebookon az egyetemi tanárokkal, nincs ebben semmi.
2021. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszélgethetsz vele csak vigyázz hogy semmi olyant ne írjál neki ami később vissza üthet.. Politika, tanár vagy tantestület szidása, "jó" Tanácsok vagy egyéb tippek ha érted mire szól. A szó elszáll az írás megmarad = bármikor vissza keresheti az üzeneteket és keresztény tehet ha olyat írtál neki... Ha az ilyen kijelentéseket figyelsz szerintem semmi akadálya
2021. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!