Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Nálatok mit...

Egyetemisták! Nálatok mit terveznek a következő félévre? Jelenléti vagy digitális oktatás?

Figyelt kérdés

Tavaly februárban kezdtem egy elég gyakorlatorientált MSc-t, és azóta 2 hetet leszámítva távoktatásban megy az egész. Szörnyű az egész, nem beszélve arról, hogy semmit nem fog érni a diploma, mert nem volt elég gyakorlat...


Tudtok valamit? Koliba visszaköltözés stb? Egyetemet is írjatok!



2021. jan. 3. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Eddig digitális, valamint a vizsgaidőszak is mostmár.

Hogy a következő szemeszter hogy fog megkezdődni, azt még nem tudni....


Egyébként nekem beválik a digitális oktatás, így szerintem még több a beadandó és többet követelnek, mint általában szoktak.

2021. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bejön a digitális, remélem az marad.
2021. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én is remélem hogy marad, de megértem a problémádat. :( Amúgy nekünk ELTE TáTK ahogy néztem online vannak meghirdetve a kövi félévre az órák. Nálunk is volt covidos az évfolyamon, és megmondom őszintén akkor azért örültem hogy nem ültünk egymás mellett órákig. Kitudja hogy alakul a járványhelyzet,milyen gyorsan lesz vakcina meg hasonlók, nehéz ezt megtippelni.
2021. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Természetesen, ahol a normál oktatás is csak előadásokból áll, ott kvázi mindegy, hogy hogyan van tartva. Azonban műszaki,természettudományos képzéseken pl. lehetetlen normálisan tanulni gyakorlat hiányában.
2021. jan. 3. 12:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok.

Persze tökre igazad van :)) Én is idén kezdtem a mestert és nekem jól jött mert az előadás még jobb is hogy online van és visszanézhető, a programozás úgyszintén sokkal jobb mint egy vacak kivetítőt nézni folyton lemerülő laptopokkal egy nem erre való teremben. A matek körülményesebb mert ezt nem szeretem gépen jegyzetelni, de igazából elég jól megoldották a tanárok, szóval azzal sincs baj. Nekem hiányzik hogy így nem igazán sikerült megismerkedni a többiekkel, pedig azért sokszor megkönnyítené az összedolgozást. A másik óriási előny, hogy így gyakorlatilag két napra tömbösítették az online órákat, ami azért munka és tanulás szempontól is tökéletes. De ha mondjuk kémiát tanulnék tuti ki lennék akadva hogy akkor most mi lesz a laborokkal...

2021. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már régen bejelentették nekünk, hogy biztosan online kezdünk, de amint a helyzet engedi, áttérünk hibridre.
2021. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már szeptemberben azt mondták az oktatók, hogy a teljes tanévet (2. félévet is) digitálisan tervezik.
2021. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi digitálisan kezdunk. BCE
2021. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló: Ezt honnan tudni?
2021. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jott egy e-mail par hete.
2021. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!