Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégistákkal mikor méltóztat...

Kollégistákkal mikor méltóztatnak közölni a sulinyitást fixen? Az a friss hír hogy „várjuk az értesítést, de nem biztos“

Figyelt kérdés

Ma beszéltem a kolesszal, hogy mikor lesz valami közlemény a visszaköltözéssel kapcsolatban. A válaszuk egy semmi, figyeljem a híreket és várjam a hírlevelet (mail) de nem biztos a visszaköltözés.


Hát és mikor lesz biztos?

Azért lassan jó lenne egy fix igent vagy nemet mondani, egy többszáz km-re lakó koleszos esetében nem olyan egyszerű a szitu, hogy felkapom a táskám és megyek.

Itt az utazáson, a holmi szállításán túl az ebédelést stb is meg kell oldani, le kell rendezni és jó lenne, ha nem 1 nap lenne rá.


Egyáltalán mire várunk? Hogy a Zorbán felkeljen és nyögjön valamit ami épp eszébe jut?


2021. jan. 5. 09:18
 1/8 PSPETI ***** válasza:
100%
Majd ha a k*rmány méltóztatik döntést hozni.
2021. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi az akadálya hogy meghozza? Mi az dolog, az a tudás, ami hiányzik a döntéshez? Amit ma még nem tud, de holnap-holnapután tudni fog? Mi az a csoda tudás?
2021. jan. 5. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi a f*szt vársz a kolitól, ha még semmit nem jelentettek be? Néha nem ártana gondolkodni, mielőtt feleslegesen hívogatod őket. Nem tudnak mást mondani, mint tegnap, vagy azelőtt. Orbánék meg kitudja mire várnak. Esetleg talán vakcinákra.
2021. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

". Esetleg talán vakcinákra."


Na akkor ha arra várnak hátradőlhetek mert akkor nem jan 11-én de még feb 11-én se nyitunk!!

nekem jó végülis...

2021. jan. 5. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Majd szerintem pénteken bejelentik.
2021. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem is kell előbb.minek. de én javasolnám a péntek helyett a vasárnap késő esti híradót, az jobb lenne.
2021. jan. 5. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra azért készüljetek, hogy bármikor, 1 nap alatt újra kitehetnek a kollégiumokból.
2021. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

akkor kár visszamenni!

lehet annak van igaza aki visszamondta a kolit egész évre közölte majd legfeljebb bejár de úgyis távokt lesz még jó ideig?

2021. jan. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!