Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az iskolazár tkp. 11-én este...

Az iskolazár tkp. 11-én este 23.59-ig tart vagy 10-én este 23.59-ig?

Figyelt kérdés

Egy fórumon megy erről a vita (mellesleg: jogi forum) hogy meddig is tart az iskolazár.

Mert a korlátozások jan 11-ig vannak, ami azt jelenti hogy még a 11-i nap is benne van, evidensen. Tehát a korlátozások és így az iskolazár is 11. este 23.59kor oldódik fel.

vagyis Maruzsának az a kijelentése hogy 11-én már iskola, eleve fals, mert iskola, ha nincs is hosszabbítás, csak 12-én keddtől lehet.


Most akkor kinek van igaza? Ha 11-ig van korlátozás, akkor az nem 10-én este 23.59ig tart, hanem 11-én este 23.59-ig, és 12-én 00.00kor oldódik fel.


Tehát iskola max 12-én keddtől lehet.


Vélemények?


2021. jan. 6. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom.. Ez már sok..
2021. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1: Én is kb ezt akartam írni. Brutál ami ezen az oldalon megy.
2021. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!