Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az erősen csökkenő járványs...

Ha az erősen csökkenő járványszámok a korlátozásoknak köszönhetőek (iskolazár is), akkor evidens hogy nem szabad oldani a korlátozásokat?

Figyelt kérdés

Mit mondott a Fő Kipcsák? A 2. hullámot közös erővel legyűrtük, de ez nem sikerült volna a korlátozások nélkül. És sorolta hogy ez meg az és: iskolazár.


Na most ha a járványszámok csökkenése a korlátozásoknak (köztük iskolazárnak) köszönhetőek, akkor evidensen nem szabad oldani a korlátokat, mert megint megugranak a számok-ez nem evidens?


Csak azért kérdezem mert többi korlátozással mi lesz, nem tudni, de az iskolákat éppen nyitni akarják....


2021. jan. 4. 09:33
 1/10 PSPETI ***** válasza:
10%
Nincs semmi logika a kormány lépéseiben, viszont az iskolákat be sem kellett volna zárni, ti. semmi közük a vírus terjedéséhez. Egyébként akkor véglegesen érvényben kéne hagyni ezeket a normális életet ellehetetlenítő korlátozásokat? Vagy a tömeges oltásig, ami lehet, hogy csak nyáron lesz?? Gondolkozz, mielőtt írsz!
2021. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Egyébként akkor véglegesen érvényben kéne hagyni ezeket a normális életet ellehetetlenítő korlátozásokat"


Az én életemet KIVIRÁGOZTATTA ez az állítólag ellehetetlenítő korlátozás!! Otthonról melózok, otthonról tanulok, saját magam osztom az időmet-SOHA JOBB NEM VOLT! SOHA!


MOST VAN NORMÁLIS ÉLET!! MOST!

Hogy nem kell napi 2x 1 órát utazni csak azért hogy ott benn napi 6-7 órát egy csomó állat közt ugyanazt hallgassam amit itthon kényelemben is megtehetek!


MOST VAN NORMÁLIS ÉLET!!


NA? HM? Ugye a te agyadba más szempont bele se fér, csak a sajátod igaz-e?


Hát nekem EZ A NORMÁLIS AMI MOST VAN!!

2021. jan. 4. 09:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fő kérdésre: igen, evidens. Mondták is, hogy a megfelelő átoltottságig maradnak a korlátozások-csak azt nem, hogy melyikek.

A kormány döntései sokszor kiismerhetetlenek, így lehet hogy kinyitnak az iskolák, lehet hogy nem. Ennyi.

2021. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PSPETI ***** válasza:
12%
Nem mindenki egy ilyen bunkó kis megaintrovertált görcs, mint te vagy, sőt, szerencsére az emberek többsége nem az.
2021. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"hogy a megfelelő átoltottságig maradnak a korlátozások-csak azt nem, hogy melyikek."


Na de akkor semmi értelme! Mert a korlátozások egy "csokrot" képeznek és nem tudjuk külön külön melyik mennyire hatásos. És ha kiveszünk egy-egy elemet, akkor lehet épp a fő hatásos elemet vettük ki...


pl. a kijárási korlát 8től eltörölhető lenne ahogy van, mert amúgy sincs a kutya se az utcán télen este 8 után.

2021. jan. 4. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
#2 Teljesen igazad van, ezzel a Petivel meg ne is törődj, élettelen internet troll.
2021. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PSPETI ***** válasza:
25%
Ha én troll vagyok, a kérdező micsoda?? :D
2021. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a 6. nem én írtam, de viszont én vagyok az aki mondta neked hogy xbox petike. Amúgy hány éves vagy xbox fejű?
2021. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PSPETI ***** válasza:
25%
Mi közöd hozzá, töltöttkáposzta?
2021. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
elég sok, nintendó mihály.
2021. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!