Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nehéz bekerülni a...

Nagyon nehéz bekerülni a Békásmegyeri Veres Péter gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy a szóbelire kell vinni versenyeredményekről szóló okleveleket, díjakat. Szóval ide kb. csak az kerül be, aki rendszeresen nyert, továbbjutott versenyeken? Én sokszor voltam már versenyen, de továbbjutni, dobogóra kerülni még egyszer sem sikerült. Akkor így már nem nagyon van esélyem? Persze még az írásbeli is csak most lesz mindjárt, és ott akármi történhet, lehet, hogy be sem hívnak szóbelizni, de ha igen akkor ez mennyire hátrány? Meg ott nagyon sokat kell tanulni? Pl. általánosban ha kitűnő voltam mindig, akkor ott lehet, hogy lerontanám magam?

2021. jan. 6. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Én a helyedben messze elkerülném az olyan iskolákat ahová csak versenyeredményekkel lehet bekerülni. Valószínűleg egy versenyistálló iskola és az ilyen helyeken általában nem nagyon tanítanak a tanárok, mert jó alapokból dolgoznak. Másrészt ha nem vagy versenyzős típus (ami az én szememben pozitívum) akkor nem javaslom se ezt, se hasonlót.
2021. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
62%

Szia, 4 éve vereses vagyok, és a szóbelinek töredéke a versenyeredmenyek, a tudás sokkal jobban számít

Nagyon jó iskola hidd el és nem versenyistálló, ha akarsz versenyzel, ha nem akkor nem

Sok sikert

2021. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!