Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez így jó sorrendben lesz?...

Ez így jó sorrendben lesz? (Továbbtanulásra iskolák)

Figyelt kérdés

1. Kölcsey Ferenc gimnazium

Angol-Francia

Magyar-Francia

2. Leövey Klára gimnazium

-Angol nyelvi előkészítő

-Rajz és vizuális kultúra (csak annyi

a baj hogy nem tudom miután végeztem akkor mit tudnék tovább csinálni, ha valaki tud valamit erről akkor szívesen varom a válaszát)

3. Weöres Sándor gimnazium

Angol nyelvi előkészítő (ugye az a "nyb"?)

4. Budapesti komplex SZC kreatív technikum (ezt ilyen mentő sulinak)

Írnék meg több sulit a biztonság kedvéért de eddig csak ennyit találtam ami úgymond tetszik nekem. Ha esetleg tudtok olyan gimiket amiben van angol (akar kettannyelvu vagy nyek vagy csak úgy angol) akkor nagyon sokat segitenétek. És persze valamilyen szakot is meg akarok jelölni de azt csak ilyen mentő sulinak mert meg nem tudom mi szeretnek lenni. Én úgy érzem hogy jó a kezmuvessegem és így rajzolni is szeretek és ezekkel foglalkozó sulikat szeretnék.

És persze ha valaki ezekbe a sulikba jár/járt akkor szívesen elfogadnek egy véleményt a sulirol. Ja és BUDAPESTI sulik ezek. Ha tud valaki meg sulikat ajánlani a 7,8,9,10 kerben azt nagyon megköszönném



2021. jan. 6. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Radnóti veri az összeset.
2021. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
rajzzal elég sok mindent. pl. grafikus. nem keveset keresnek. :)
2021. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd még meg a Szinyei Merse Pál Gimnáziumot. (6. ker., Kölcsey közelében) Van angol nyelvi előkészítő, NYEK :) és 4 éves angol tagozata is. Leövey után, Weöres elé helyezném a sorrendedben.

A Petőfi híd közelében az Újbudai Széchenyi István Gimnázium indít művészeti tagozatot (rajz vagy ének), média és művészeti tagozatot és angol NYEK osztályt is. Ha nincs túl messze neked, akkor nem lenne rossz alternatíva, és a Weöresnél szerintem erősebb.

2021. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek

De az nem erős suli ? Mert nekem ilyen közepes erősségű suli kene mert nem vagyok olyan jó tanuló

2021. jan. 6. 23:28
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
az nagy baj. szerintem ált suliban csak kedv kérdése milyen tanuló valaki. azaz hogy van e kedve leülni és tanulni..
2021. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Másodiknak

Hat igazából nem tudom. Most így nehéz eldönteni hogy érdemes e szakot megjelölnöm. Én inkább gimibe mennek de ha az nem esélyes........ hat már lassan el kene döntenem

2021. jan. 6. 23:32
 7/15 A kérdező kommentje:

Ötödiknek

(Milyen gyorsan válaszoltál 😂😂)

Hat igazából 4es voltam minden évben asszem de most így a nyolcadik valamiért nehezebben megy és pont ez számít sokat :/ pl a matek most nagyon nem megy. Egy csomó tanár elment és jöttek ujjak és hat a régebbi tanároknál jobb voltam (jó tudom nem kene rájuk fogni xdd). Hat most nagyon bele kell huznom jejjjj 💪😂

2021. jan. 6. 23:38
 8/15 A kérdező kommentje:

Harmadiknak

Hat igazából közel van hozzam asszem a Szinyei de meg nem néztem utána pedig tudtam róla 😂😂 de majd utána nézek =)) és amm köszönöm mindenki válaszát ❤️

2021. jan. 6. 23:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy olyan jó tanuló, akkor inkább technikumba menjél
2021. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Weöresről tudok nyilatkozni oda járok. Ha érdekel valami írj privit.
2021. jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!