Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorrendbe raknád...

Milyen sorrendbe raknád ezeket az iskolákat? Leövey, Szerb Antal, Szinyei, Károlyi szakközép?

Figyelt kérdés
esetleg van véleményetek valamelyikről, vagy tapasztalat?

2013. márc. 11. 20:39
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ha a Leövey szakközép, akkor: szinyei, szerb, károlyi, Leövey

Ha a Leövey Gimnázium, akkor: szinyei, szerb, Leövey, károlyi

2013. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

most a szüleim azt szeretnék h a károlyi legyen legelöl mert kéttannyelvű. Szerinted miért kell annyira hatra rakni, nagyon rossz?

2013. márc. 12. 18:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne etikus sorrendet állítanom, hiszen csak a Szerb Antalt ismerem (meg a Károlyiba mi is felvételiztünk tavaly, de végül nem azt választottuk :-)) Nagyon jó döntésnek bizonyult eddig a Szerb Antal. Nagyon jó suli, jó tanárokkal, a diri meg szuper jó fej, szigorú és következetes!
2013. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is a károlyit raknám hátra mert elég rossz a barátnőm oda járt..:// a színyei nagyon jó kemény! a barátnőmnek ott heti 20 némete van :))
2013. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Attól függ,mi érdekli a gyereket


Szinyei meg Szerb egyik sem rossz

2013. márc. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézzétek azt is,

hogy ne legyen túl messze

2013. márc. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
leovey feltetlenul legelore rakd!, a nyelvoktatas nagyon jo, nagyon eros. a karolyiba semmikepp ne menj, volt osztalytarsam oda jar, nem sok jot hallottam rola.
2013. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Leövey legyen az első szerintem ,mert az nagyon jó suli (legalábbis csak jó tapasztalatokat hallottam róla)A nyelv is jó ott!!
2013. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
a leovey szakkozep vagy gimnazium???? senki nem irta volna le.
2013. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszoloknak :) utolso: a gimnázium, 9.ker :)
2013. márc. 14. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!