Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha fegyelmi tárgyalason úgy...

Ha fegyelmi tárgyalason úgy eltanácsolnak hogy nincs több környékbeli iskola, akkor kisegítőbe megyek? (Általános suli)

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
16 éves kor felett már nem kötelező iskolába járnod.
2021. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom de én 13 vagyok
2021. jan. 7. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy körzetes iskola a lakóhelyed szerint, onnan nem tanácsolhatnak el amíg tanköteles vagy, bármit csinálsz.
2021. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal 16 év alatt csak akkor rúghatnak ki, ha találnak neked iskolát, ami átvesz. Vagy rosszul tudom?

Egyébként képtelen vagyok felfogni, hogy valaki mért jut el odáig, hogy akár egy iskolából is eltanácsolják.

2021. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvédtem magam a manipulátor nagymenővel szemben akinek mindenki nyalizik
2021. jan. 7. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész kisegítőbe, oda speciális papír kell, akárkit nem vesznek fel. Egy korábbi válaszoló jól mondta, ha ez a körzetes sulid, akkor nem rúghatnak ki amíg nem vagy 16 éves.
2021. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!