Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tanultátok meg a fél...

Hogyan tanultátok meg a fél éves vizsgára a szerves kémiát?

Figyelt kérdés
SE-GYTK-sok vagy aki jartas ebben a temaban, most vagyok masodeves gyogyszereszhallgato,aki a vizsgaidoszaka kellos kozepen van es segitsegre lenne szuksege az utolso megmeretteteshez,a szerves kemia irasbeli kollokviumhoz. A felev soran ketto zh volt,mindegyikre rengeteget keszultem kulon tanar nelkul es ugy ereztem,hogy tudom,megis csak kettest sikerult elernem. Igazabol vegso elkeseredesemben mar a vizsgara is egy kettes lenne az almom,de nem tudom,hogy mibol keszuljek ra. Ti hogy keszultetek fel megfeleloen ugy,hogy meg is ertettetek es sikeresen abszolvaltatok akar elsore? Fontos,hogy ez irasbeli lesz a megszokott szobelitol elteroen.

2021. jan. 7. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Legnehezebb volt akkor lelkileg, mert igaz a szigóm ötös lett, decemberben a kollokvimnál nálunk vezették be először a beugrott, S először nem sikerült. Ami nagyon sokat segített: írogatni, S nem nézegetni a reakciókat. Könyvből nem tanultam, nálunk a beugró volt a lényeg, szóbeli könnyebb volt. Nektek ismétlődnek a beugrók? (Se, IV)
2021. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Vagy csak írásbeli lesz, szóbeli nem?
2021. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak irasbeli lesz. Tanacsoltak az Antus-Matyus konyvet,de nem tudom eldonteni,hogy honnan lenne a legjobb. Ev vegen 90%os esellyel szobeli szigorlat lesz egyebkent.
2021. jan. 8. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Van abból egy kidolgozott a repróból, az segíthet, Fanni jegyzet a neve.
2021. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
A tk kijegyzetelve
2021. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De szuper! Köszönöm!!
2021. jan. 8. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!