Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a korlátozások feloldása...

Ha a korlátozások feloldása átoltottság-függő és ez nyárra lesz meg (Szlávik) akkor még egy darabig nem lesz iskola, nemde?

Figyelt kérdés

Ugye első lépés a vakcina lenne kellő adagban, és még ez is odébb van.

De ha ez megvan, az még semmi, mert be is kell adni, és hiába lesznek oltópontok, ha nem akarnak oltatni az emberek.

Ha meg a korlátozás feloldásának előkövetelménye az átoltottság (70% /lakosság) hát akkor.... akkor nem lesz itt egy darabig oldás.


2021. jan. 8. 18:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Komáromi Zoltán: augusztusra lesz kellő számú vakcina itthon


[link]

2021. jan. 8. 18:24
 2/7 A kérdező kommentje:
A jelenlegi ütemnél gyorsabban kell majd oltanunk, és akkor elképzelhető, hogy nyáron már fellélegezhetünk, de ez nagyon optimista becslés – mondta Szlávik János, a Dél-pesti Centrum Kórház infektológiai osztályának vezetője
2021. jan. 8. 18:26
 3/7 PSPETI ***** válasza:
22%
Hitegesd megad balázska, annál szarabb lesz visszamenni. Ne gondold, hogy áprilisig otthon lógathatod a lábadat, te kis antiszoc görcs :D
2021. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

lehet nem csak áprilisig. még az is benne van.


de van egy jó hírem: nekem csak ápr 30-ig érdekes az egész, mert végzős vagyok.

2021. jan. 8. 18:35
 5/7 A kérdező kommentje:
és hogy márciusig kihúzzuk az biztos, akkor marad 2 hónap, benne a tavaszi szünet. kibírom.
2021. jan. 8. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Mekibe is kell ember végülis, most majd legalább válogatni is tudnak a jelentkezők közül.
2021. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ó meki hagyjuk már. diákmunkás voltam, a fél banda egyetemista volt, volt aki nem is az első diplomáját csinálta-és ott volt a mekiben diplomával.
2021. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!