Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy, Szt. László, Szt....

Karinthy, Szt. László, Szt. István és a Xántus gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Érdekelne a társaság, felvételi, suli állapota, hány ponttól hívnak be stb engem a biologia-kemia szak erdekelne de lehet 0evbe angolt is tanulnek.az is szempont hogy legyen idom a sportra es a barataimra

2021. jan. 10. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Írj nyugodtan privátban, istvános vagyok. : -)

2021. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kukucsa ***** válasza:

Szia!

Nekem is írhatsz privátban, én Lászlós vagyok! :)

2021. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a Szent Lászlóba járok, nekem is nyugodtan írhattok! (=
2021. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! Xantusos vagyok, 74 pontos felvételivel vettek fel, a bizim pedig minden évben 4-es 5-ös volt :)

Az évfolyamom közössége nagyon jó, mindenki megtalálja a társaságát.

A nyelvtanárok jó munkát végeznek, bár sok házit kapunk és hetente írunk tz-ket, de én pl tényleg jól megtanultam a nyelvet, és így is sok szabadidőm van.

A suli kívül-belül nagyon szép!

2021. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom az előző válaszoló még Xántusos évei elején jár... ebben a suliban irreálisan nagyok az elvárások, mivel ez egy "elit" suli. (Nagyon távol áll attól, de ezt hiszik magukról xd) Egyébként pedig rengeteg gyerek van kiközösítve vagy egyedül. Sokan el is mennek a túlzott követelmények vagy a közösség miatt. Vagy mert nem bírják elviselni mennyire konzervatív a hely. Ahogy idősödsz, egyre nehezebben tudod elviselni az ottani elnyomást és azt, hogy teliba sz#rják a jogaidat és csak egy alárendelt pisis vagy. Túl lehet élni, de érdemes iskolát váltani amint lehet ;)
2021. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha a Karinthy-val van bármi kérdésed nyugodtan írj és segítek
2021. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!