Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket jelöljem meg?

Melyiket jelöljem meg?

Figyelt kérdés

adott 2 egyetem.

az egyik minden álmom, a másikra pedig csak ezért jelentkeznék, mert biztos felvennének államira


Milyen sorrendben jelölnétek meg?

1. az álom egyetem államilag támogatott képzése

2. nem tudom, hogy az álom egyetem fizetős képzése legyen, vagy a másik egyetem, amire biztos felvennének államira


könnyű átjelentkezni fizetősről államira, ha jók a vizsgaeredmenyeim?


érdemes fizetnem inkább az álom egyetemen 1 félévet, mert ha aztán atvesznek államira minden szuper lesz?



2021. jan. 10. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan egyszerű átkerülni támogatottra, attól is függ,hogy van e egyáltalán kapacitás,nem garantált jó eredményekkel sem. Én az államikat jelölném elsőnek... Amúgy milyen szakról/egyetemekről van szó?
2021. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire más az állami és a fizetős ponthatára?

Nálunk ugyanannyi volt az állami mint a fizetős, így mindenhol úgy jelöltem hogy álom állami, fizetős, második állami, fizetős, harmadik állami, fizetős és ezzel a 3 ingyenesen megjelölhető hely elfogyott. Nálam pl a harmadik nem is volt igazából kérdés, az inkább csak extrabiztonság miatt volt ott, a nagy kérdés annyi volt, hogy meglesz-e az első vagy sem.

2021. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon pici az esély az átjelentkezésre még kitűnő eredménnyel is.
2021. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!