Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételin mikor kell...

E-felvételin mikor kell csatolni a dokumentumokat középiskolai bizonyítványról?

Figyelt kérdés
Nekem a bizonyítványom az iskolánál van, így ha február 15-ig muszáj csatolni, csak akkor tudnám, ha elkérném a bizonyítványt az iskolától. Illetve ha pl természettudományos tárgy évvégi jegyeinél 9-10. évfolyamosat szeretnék megadni, hogy adjam meg, ha nem emlékszem rá? Ezt lehet módosítani később?

2021. jan. 10. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly megkértük az iskolát, hogy küldjék el a középiskolai bizonyítványainkat beszkennelve e-mailben. Így mindenki tudta csatolni a már meglévő 9/10/11-es eredményeit a 12-est pedig később töltöttük fel.
2021. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk a suli magatol kuldte el a bizonyitvanyt bescanelve :3

Ha van enaplotok akkor vissza tudod nezni a bizonyitvanyodat. Legalabbis nekunk mozanaplo van es vissza lehet

2021. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi Krétát használunk, ott sajnos nem lehet visszanézni, legalábbis én nem nem találok ilyet.:( Ha csak a dokumentumpótlási időszakban tölteném fel őket, abból baj lenne? Ha nem muszáj, nem kérném el a bizonyítványt ^^
2021. jan. 10. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom sajnos, lehet úgy nem enged tovább a felvi. Esetleg kérdezd meg az osztályfőnöködet, nálunk mindenkinek kiküldték.
2021. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Esetleg?

2021. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!