Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én nem értek az egyetemkhez....

Én nem értek az egyetemkhez. Valaki valami linket tudna küldeni a müködésükről?

Figyelt kérdés
Most kéne egyetemet keresnem, de azt sem értem mi a különbség a mester és az alapfok között (mondjuk, azért van elképzelésem). Valaki ilyenről egy linket tudna dobni
2021. jan. 11. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Jézusmária! :-DDDDD


Szerintem menj inkább bolti eladónak. Azt talán megérted... :D

2021. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Már megbocsáss, kérdező, de ha ezt se tudod megkeresni a google-val, akkor neked komolyabb problémáid vannak, mint egy egyetemi jelentkezés.
2021. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha ennyire életképtelen vagy, a felsőoktatás nem való neked
2021. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felvi.hu


Ezen az oldalon minden alap infó megtalálható, a speciális információk pedig az egyetemek saját oldalán.


Az alapfok a bsc, vagy ba nevű képzés, 3,5 vagy 3 évig tart és ezt kell először elvégezni, az érettségi kell abejutási pontszámhoz, és jegyek a középsuliból. A végén diplomát kapsz, ha minden sikerül.

Az msc, vagyis mesterképzés ez után végezhető el, az előző képzés alapján kapod nagyjából a bejutási pontokat.

Az osztatlan képzés az, ahol a bsc és az msc egyben van, nem kell újra felvételizni, ilyen az orvosi, állatorvosi, építészmérnöki, jogi szak.

2021. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!