Jó ötlet lenne ez?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy nehéz iskolába, és megdolgoztam érte, hogy felvegyenek oda.Azt hittem, jó lesz, de nem szeretek bejárni, ezért is örülök az online oktatásnak. Nagyon nehéz ott tanulni és a közösséget se érzem olyan jónak, és én kisvárosból utazok be, szóval elég korán kell kelnem és nagyon fáradt vagyok emiatt. Nem érzem jól magam, már több hónapja, sokszor sírok emiatt, pedig elég pozitív embernek tartom magam, aki a legtöbb dolognak örül. Találtam egy nem olyan erős sulit, és nekem az szimpatikus.Itt van a közelben, szimpatikusabb a közösség, jár oda több ismerősöm, akiknek nagyon tetszik a suli. Nem tudom mitévők legyek, az apukám is sokat segített, hogy felvegyenek jó helyre, nem szeretnék rá terhet rakni, hogy átiratkozzak. Félek, hogy mégse tetszene.Össze vagyok zavarodva, lassan 4 hónapja folyamatosan ezen gondolkodok.Francia kezdőt tanulok most, de még nagyon kevés dolgot tudok franciául a másik suliban, meg angol kezdőt kéne tanulnom.Mit tegyek?

2021. jan. 11. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A 10 sor alatt egyetlen ötletet sem fogalmaztál meg.
2021. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az ötlete, hogy átmegy egy másik suliba, nem tudom mi nem volt ezen egyértelmu.

Én azt javaslom, hogy ezt az évet várd ki, hátha jobb lesz , lehet hogy csak ki kell tapasztalnod vagy még nem éreztél rá eléggé. Ha viszont ez évvégére sem változik, akkor szerintem válts iskolát. Lehet , hogy nem olyan eros, mint a mostani, viszont a mentális egészséged mindennél fontosabb. Egy kevésbé eros iskolában is tudsz sikeres lenni, onnan is kaphatsz megfelelo felkészítést az érettségire. Remélem tudtam segíteni , és kitartást !

2021. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*Váltsak-e iskolát? Mit javasoltok?
2021. jan. 11. 21:47
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm szépen!

2021. jan. 11. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fárasztó a bejárás, akkor nem lenne jobb megoldás a kollégium?
2021. jan. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kollégium nincsen az iskolához.
2021. jan. 12. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
De gondolom a városban van kollégium, és gondolom nem is egy, szóval lenne választási lehetőséged, nem? Vagy akkora probléma lenne, ha nem csak a te sulidból lennének a koleszban?
2021. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szívesen laknék kollégiumban, inkább a társasággal van a gond.De köszönöm segítségedet!
2021. jan. 12. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!