Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik idén államvizsgáztak,...

Akik idén államvizsgáztak, azok hogyan vehetik át az oklevelüket?

Figyelt kérdés

Nemrég mentek le a záróvizsgák nálunk, elég kevesen tudtunk végezni idén, és már biztos hogy nem lesz semmiféle ünnepség vagy hasonlók (ha nem lenne vírushelyzet, akkor se bánnám), viszont nem tudjuk hogyan fogjuk kézhez kapni az oklevelet


Van itt olyan aki szintén ebben a félévben végez?

Nálatok hogy fog menni?



2021. jan. 12. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most végeztem. Diplomaosztó nem lesz. Az oklevelet vagy kiküldik postán vagy a TO-n lehet majd átvenni szerintem.
2021. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én szívesebben mennék érte személyesen, valahogy a Magyar Postában nem bíznék meg egy ilyen fontos irat kapcsán
2021. jan. 12. 16:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlva kapod, nyugi nem fog elveszni.
2021. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Trevor. ***** válasza:
100%
Ajánlott is el tud veszni, főleg mióta alá se kell írnod, hogy átvetted. Én max a tértivevényesben bíznék valamennyire, de a magyar postában leginkább sehogy.
2021. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de ismerősömnek mikor átvette a diplomáját alá kellett írnia mikor vitte a postás.
2021. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én a legjobban attól félek hogy ráhajítanak egy elefántnyi csomagot, meg egy plazma TV-t meg kutya f***át, és össze fog gyűrődni, beázni, meg hasonlók


Szívesebben mennék érte személyesen, még ha autózni is kell

2021. jan. 14. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Kézzel
2021. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom már rájöttél, de a diploma mellett még egy köteg papír van a borítékban, szóval nem gyűrődik össze.
2021. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Be is szokták csomagolni, meg nem hinném, hogy valaki egy Tv a postára ad fel és egy okirat mellé válogatja csak úgy otthelyben.
2021. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül személyesen vehettük át őket (hála Istennek), nem sérült meg meg semmi 😊
2021. aug. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!