Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Koronavírus idején engedélyeze...

Koronavírus idején engedélyezett az iskolába bemenni dolgozatot írni?

Figyelt kérdés
Minket most hívtak be több tantárgyból is hogy dolgozatot írjunk. Több mint 20 emberről beszélünk. Ezt szabad nekik?

2021. jan. 12. 14:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem :D

De lehet valami külön engedélyt kért az iskola erre.

2021. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Szabadni szabad épp



Te meg minden további indok igazolás és bármi nélkül megtagadhatod és ezért semmiféle szankció nem élhet. Még csak azt se kell mondani hogy beteg vagy, semmit se kell mondani, járványhelyzet van nem élsz a lehetőséggel és csók téma zárva.

Szankció nem érhet egyest nem adhat (evidens-ha ott se vagy mire lenne egyes-hát ott se vagy...)

Ez a helyzet.


Nálunk volt jelenléti dolgozat, de aki akarta, megírhatta online

eredmény? A 28 főből 26 online írta, a két nyomoronc meg ott héderelt a 40 fős tanteremben.

2021. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges, és az előző válasszal ellentétben, de érhet érte szankció, hiányzónak leszel beírva, ha nem vagy ott, ugyanis berendelhetők bizonyos esetekben a diákok.
2021. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom ez minden iskolában más, mert nálunk azt mondták, hogy ez esélytelen, de ha lenne is ilyen, nem érhetne senkit semmiféle szankció azért, mert nem megy be.
2021. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
48%

"ha nem vagy ott, ugyanis berendelhetők bizonyos esetekben a diákok."


A diák annyit mond: félek a vírustól. PONT.

nem rendelhető be, önkéntes alapon bemehet. Ha nem rendelhető be = szankció sem érheti, hiszen önkéntes.

PONT.

Ez nem vitatéma.

Ld oktatási jogok biztosa.

2021. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
Csak kiscsoportos foglalkozás szervezhető felzárkóztatás céljából, én úgy tudom. Nézz utána a rendeletben!
2021. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
40%
Az #5-ös butaságot mond, lásd a rendelet, amelyet a kormány hozott, innentől mindenki lesz*rja, hogy a diák fél-e a vírustól, berendelhető bármikor és PONT. (gondolom ha olyan nagyon fél, akkor a plázákba sem megy).
2021. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
"Berendelésről" én nem hallottam tanárként. "SzervezHETőségről" csak. Ami nyilván a gyerek érdeke is lehet. De számonkérés céljából... Erről szó se volt. Ezzel az erővel minden tanár be akarhatná rendelni őket, és a vége az lenne, hogy minden nap bejárnának, hiszen ha nem az egyik, akkor a másik tantárgyból kb. minden nap van számonkérés, főleg a félév zárása előtt...
2021. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%

A diák nem köteles megjelenni és PONT, ezért őt semmiféle szankció nem érheti és PONT.

Nem lehet, a tanárnak nincs joga őt személyesen számon kérni és PONT.

Ha egy iskolában ez folyik, azt fel kell jelenteni tanárostól igazgatóstól és PONT.

2021. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%

Kedves utolsó!


Ajánlom az erről szóló rendelet figyelmesebb tanulmányozását! Ha már tanulmányoztad ezelőtt, akkor pedig ajánlott neked is befáradni az iskolába, hogy felzárkózz.


Ui.: és PONT

2021. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!