Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Koronavírus idején engedélyeze...

Koronavírus idején engedélyezett az iskolába bemenni dolgozatot írni?

Figyelt kérdés
Minket most hívtak be több tantárgyból is hogy dolgozatot írjunk. Több mint 20 emberről beszélünk. Ezt szabad nekik?

2021. jan. 12. 14:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
71%
Most is ugyanaz a szabályozás, mint tavasszal volt, tehát ha akkor nem volt kötelezhető rá a diák, hogy bemenjen, akkor most sem. Lehetőséget teremteni a kiscsoportos felzárkóztatásra (és nem számonkérésre) lehet, de a diák nem köteles ezt ki is használni.
2021. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
De, lehet, ezt az Operatív törzs sajtótájékoztatóján maga Maruzsa mondta, pont most olvastam.
2021. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%
A másik meg az, hogy egy normálisabb diákot nem kell erre kötelezni, mert ő maga kéri, hogy bemehessen, aki pedig mindenféle kiskaput keres, meg a jogaival jön, az remélem meg is bukik...
2021. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
71%
Hol olvastad?
2021. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
28%

"mert ő maga kéri, hogy bemehessen"


Mutass már nekem olyan élő diákot aki maga azt kéri hogy bemehessen??? A MESÉBEN (sincs) ilyen!

2021. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
57%

"i pedig mindenféle kiskaput keres"


Semmifajta kiskaput nem kell keresni épp ez a lényeg. Nem kell kiskapuzni, nem vagyok köteles bemenni, neki nincs joga berendelni max bemegyek HA akarok ő csak a lehetőséget adhatja meg.

Szankció ezért nem érhet hiányzást igazolni nem kell érdemjegy a "meg nem jelenésre" nem adható ez evidens.


És PONT. Minden vita felesleges.

2021. jan. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Vagy mégis tagja, madárka?


[link]



Legközelebb legalább annyi eszed legyen, hogy utánanézel annak amit a hülye bájgúnár pofád kiböfög. Ugyanígy a többi dolognak is végre utánanézhetnél és akkor nem ugyanazt-a borsónyi agyad szüleményét-kaparnád már végre be napok óta.

Én itt lezártam neked többet nem válaszolok.

2021. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, madárka, nézd csak itt egy cikk, amelyben olvashatsz olyan élő diákokról, akik bemennének legszívesebben tanulni az iskolába hagyományos módon. Megsúgom, hogy ők az érettségire készülők. Ők össze tennék a két kezüket, ha ilyen lehetőséget kapnának, amit a te h*lye pofád visszautasít. Megsúgom, hogy abból, hogy most nem mész be később iszonyatosan nagy hátrányk fognak érni. Lehet, hogy most nagyfiúnak képzeled magad, puskázol, de lesz ez még így sem.

Csak egy jó tanács: Húzás be az iskolapadba.


A cikk:


[link]

2021. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
71%

"Mutass már nekem olyan élő diákot aki maga azt kéri hogy bemehessen??? A MESÉBEN (sincs) ilyen!"

Nem ismersz elég sok diákot, azért hiszed, hogy nincs ilyen. Ennél sokkal többet is hajlandóak megtenni egyesek a jó jegyekért a továbbtanulásuk érdekében.

2021. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!