Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha tavaszi félévben...

Hogyha tavaszi félévben passziváltatom magam, meddig érvényes a diákom?

Figyelt kérdés
Első éves hallgató vagyok, és úgy döntöttem passziváltatom magam a második félévben. Így az lenne a kérdésem hogy így a diákot meddig tudom használni diákmunkákra, meg bérletre? Illetve ezt hol tudom megnézni, hogy egy diákigazolvány meddig érvényes?

2021. jan. 14. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a hátoldalán lévő matricán rajta van, de március 31-ig az őszi, és október 31-ig a tavaszi.
2021. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A veszélyhelyzetre tekintettel 2021. ápr. 9-ig érvényes a diákigazolványod.
2021. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, igaza van, elfelejtettem, hogy most nem normális az életünk, de az alapállapot az, amit írtam.
2021. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pipa! :D Megnéztem a hátulját, de az ervenyessegi időre 2028 van írva,de ez nemtudom mi
2021. jan. 15. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a kártya érvényességi ideje, de minden félévben ragasztanak rá matricát és arra külön van egy dátum írva. Legalábbis nálunk így van, és félévente ki kell kérni az új matricát, higy érvényes legyen a diákunk, persze, ahogy a másik válaszoló is írja, speciális szabályok érvényesek most.
2021. jan. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!