Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 8 oras allas...

Szerintetek 8 oras allas mellett el lehet vegezni a vegyeszmernok szakot? Levelezon.

Figyelt kérdés
Vagy inkabb meg se probaljam, mert annyit kell tanulni, hogy nem ferne bele teljes allas mellett?
2021. jan. 15. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mesterképzést sokan csinálják munka mellet. Igaz én villamoson vagyok.

Semmi időd nem lesz, sorstársakból kiindulva egyedülálló leszel amíg nem végzel. De Megéri.

2021. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most is egyedulallo vagyok, nem szamit.. :D ez a resze erdekel a legkevesbe.
2021. jan. 15. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Tegyük fel, hogy van olyan szerencsés órarended, hogy nem ütközik a munkáddal (itt már eleve kérdések merülnek fel, hiszen sok levelező mindenképpen érint hétköznapokat), vagy van olyan nagyvonalú munkáltatód, hogy szemet huny a rendszeres hiányzások felett/vhogy megoldható a munkád így is. De mi lesz vizsgaidőszakban? Én ugyan orvosit végeztem, de nehezen képzelek el egy vegyészmérnöki szakot, mint nappali (te esetedben alkalmi) melegedőt. Nem egy és nem két olyan tárgyam volt, amire úgy készültem fel vizsgaidőszakban 2 hét alatt napi 12-14 óra tanulással, hogy nem volt ismeretlen az anyag, tanultam egész évben. Ez nem kivitelezhető munka mellett. Ledolgozod a 8 órát. De nem 16 órád marad, hiszen mire felkelsz, odaérsz, ebédszünet, és vissza. Aludni pedig kell. Az soha nem vezetett semmi jóra, ha valaki krónikus kialvatlansággal indult neki a vizsgáknak. És akkor még egy rohadt sportot nem iktattál be, ami szintúgy erősen ajánlott, hogy ne csavarodj be, hogy ne csak az elméd, de a tested is lefáradjon, mert akkor tudsz aludni, ha fizikailag is elfáradtál. Én ezt nem tudom elképzelni, hogy kivitelezhető lenne, maximum tényleg mesteren. Esetleg napi 6 óra munkával, ha nem kell sokat ingáznod vagy van egy nagyon támogató családod, akik eléd rakják az ebédet és amúgy is mindent megcsinálnak helyetted.
2021. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!