Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bekerülni a...

Mennyire nehéz bekerülni a (jogi karral) jogásznak?

Figyelt kérdés
államira,vagy fizetősre
2010. aug. 14. 20:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
igen, 220tól már felveszik fizetősre az embereket.
2010. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
mármint ez Pécs
2010. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
de fizetősre is sokan jeliznek nem?akkor hogy öntik el hogy kik lesznek azok akiket felvesznek?
2010. aug. 15. 00:28
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem bekerülni, bent maradni a nehéz ! :D
2010. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Fizetősnél is ugyanúgy döntik el, hogy kit vesznek fel. Csinálnak egy rangsort pontszám alapján,és a legtöbb pontot elért diáktól lefelé haladva vesznek fel annyit amennyi a keretszám, és a legalacsonyabb még felvett pontszáma ember pontszáma a felvételi pont.
2010. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Így van. Csak annyira rossz pontsszámokkal jelentkeznek az emberek, hogy már 220 is elég. Bár azt nem tudom hogy aki érettségizni nem tudott le jól az hogy csinálja m végig a jogot, mikor a legkönnyebb tárgy nehezebb mint az egész érettségi:)
2010. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az érettségiről meg van a véleményem, volt szerencsém hozzá kétszer is.

Az első rosszul sikerült, idióta balfax tanárok javították, mindenbe belekötöttek, az esszéimet lehúzták. Nem csak nekem, hanem az ott érettségiző diákoknál is.

Magyarból egy nagyon béna tanárom volt, ő azt mondta, hogy aki érvelést választ annak max kettest fog adni. Ráadásul más érvet nem fogadott el csak azt, ami a javítókulcsban le volt írva...

Ugyanezzel a tudással elmentem emelt töriből újra egy másik helyre, ott 30%-kal írtam jobbat, majd magyarból is ugyanezt tettem. Egyenes utam volt az államilag támogatott képzésre...

Egyik ismerősöm fizetősön van, nem volt elég pontja államira, azonban jobb átlaga van, mint a legtöbb államisnak....

2010. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
magyar emelt törid hány % lett?
2010. aug. 15. 12:29
 19/24 anonim ***** válasza:
én idén jelentkeztem jogra, tehát szeptemberben fogok kezdeni. Igaz én ELTE-re jelentkeztem, nem Pécsre. 90% lett az emelt töri, 93% a közép magyar meg van egy felsőfokú angolom. Bentmaradni tényleg nehezebb lesz.
2011. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
utolsó te megcsináltad az előző éve érettségiket?hogy lett ilyen jo %od?
2011. jún. 20. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!