Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Budapesti Kommuni...

Mit tudtok a Budapesti Kommunikációs Főiskola "Elektronikus ábrázolás (webdesign) " szakáról? Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a webdesign, ezért foglalkoztat a Budapesti Kommunikációs Főiskolának ez a szakja, azonban sem a suliról, sem a képzésről nem tudok sokat. Sajnos a rajzolást komolyabban soha nem gyakoroltam, művészettörténetben sem vagyok otthon, de korábban több weboldalt, designt is készítettem már, szerintem van hozzá érzékem. Van reális esélye annak, hogy bekerülök? Ha nem akkor milyen lehetőségek vannak? Egy másik szakot is kinéztem a suliban (média design), viszont ha jól látom ilyen pl. tavaly nem is indult, nem volt rá érdeklődés.


Szívesen venném bárkinek a tapasztalatait, különösen olyanoknak, akik itt tanulnak :)


2011. okt. 2. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
BKF-en művészeti szakokon államira évente 1-2 embert vesznek fel, ezt mindenképpen vedd figyelembe. Egyébként a suli maga nagyon jó, és hallgatóbarát. Magáról a szakról nem tudok semmit, mert nem művészetis vagyok.
2011. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszhoz csak annyit tennék hozzá, hogy azt nem intézmény dönti el, hogy felvehető irányszámból hány hány hallgatót tudnak felvenni államilag finanszírozott képzésre, mivel ezeket a helyeket központilag osztják el különböző szempontok szerint. Így az, hogy egy szakra hány államis hallgató kerül be, az adott felvételi eljárás ponthatár húzásakor derül ki.

Amúgy mindenképpen javasolom, hogy nézd meg a honlapon a képzés leírását: [link]

Illetve ha felmész a BKF facebook oldalára, ott biztos, hogy találni fogsz ezen a szakon tanuló hallgatókat.

[link]

Amúgy pedig mindenképpen menj majd el nyílt napra (december közepétől február elejéig lesznek, a honlapon mindig kint lesz a soron következő), mert ott beszélhetsz hallgatókkal, oktatókkal, illetve megnézheted az ezen a szakon tanulók munkáit.

2011. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok, még annyit kihagytam, hogy a média design elindult tavaly szeptemberben, meg idén szeptemberben is, de idén sajnos csak költségtérítéses formában, mert nem kapott államis helyet erre a szakra a suli, szóval érdeklődés az van, méghozzá elég nagy.

Ja és itt megtalálod, hogy pótfelvételin mi volt a felvételi vizsga ezeken a szakokon. A konkrét feladatok évről évre változnak, de típusban hasonlókra lehet számítani.

[link]

2011. okt. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!