Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó középiskolában koliba...

Jó középiskolában koliba menni? Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Sok függ a kolitól.


Nekem jó volt.

2021. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

9-ben tetszeni fog. 10-ben már unni fogod. 11-ben megfogsz őrülni. 12-ben már imádni fogod.


Legalábbis én így voltam vele. Az ország legtöbb koleszában azért lehet alkoholizálni, ki lehet szögdösni.


Én egy elég "ELIT" iskolába jártam. Ahol alkoholra zéró tolerancia volt, komplett 13-os osztályt rúgtak ki, mert vasárnap este úgy jöttek vissza, hogy szombaton berúgtak és a vérteszt még mutatott némi alkoholt. Aki 18 év alatt dohányzott annak felhívták a szüleit. És ha nem rendben hagytad ott a szobát vagy este nem ágyaztál meg időre, 30 alkalom után eltanácsoltak. Csak annak lehetett elhagyni a szilenciumot akinek 4,5 fölött volt az átlaga. Mondjuk így a kollégisták átlaga a bejárosok fölött volt jóval.

2021. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Én középiskolásként kollégista vagyok és vannak előnyei és hátrányai is. A közösség nagyon jó, mindenki nagyon kedves, a szobák jól felszereltek és persze nem kell minden nap ingáznom, a kolim öt percre van az iskolától. De azért számítani kell arra, hogy nincs sok személyes tered. Én eléggé introvertált vagyok ezért szükségem lenne rá, de attól függ neked milyen személyiséged van. Tanulni én hamarabb ráveszem magam itt mint otthon. Ha van konkrétabb kérdésed szívesen válaszolok
2021. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!