Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabán tudtok ajánlani...

Békéscsabán tudtok ajánlani iskolákat továbbtanulás gyanánt?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok és már szóba jött ez a kérdés, de nem igazán tudom, hova kéne mennem. Meg igazából eddig végig kitünö voltam és nem esik nehezemre a tanulás, az angol, biosz, rajz, fizika, matek megy a legjobban és szeretem is öket. Elöre köszi a válaszokat! :)

2021. jan. 17. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom gimnáziumra gondoltál, én Andrássys voltam, ezt is ajánlom legjobban.:) Nagyon jó a közösség, rengeteg a program, kedvesek a tanárok. Van humán, biosz, töri, reál, eurofakt és általános tantervű osztály, érdemes már a felvételi során azt kiválasztani, ami a legjobban érdekel, de ha esetleg megváltozna az érdeklődésed, akkor sincs gond, mert 10. osztály végén lehet felvenni külön órákat (fakultációkat) bármilyen tárgyból, nyilván amiből majd később érettségizni szeretnél.
2021. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam :) és nagyon köszönöm a válaszodat!
2021. jan. 18. 13:41
 3/3 anonim válasza:
Technikumba nem szeretnél menni?
2021. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!