Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemek varhatoan mikor...

Az egyetemek varhatoan mikor fognak nyitni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok errol?02,08 an kezdodik a masodik felev

2021. jan. 17. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Hát én nagyon szeretnék visszamenni a normális oktatásba.. új félév, új tanárok.. azért mégse olyan, mint bejárni

Szóval remélem kinyitnak

2021. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is imadkozom, egyetemistanak lenni egy elmeny, nem nagyon szeretnek kimaradni eletem legszebb elmenyeibol
2021. jan. 17. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Remélem maradunk online-ban. Még nem kaptunk semmi infot.
2021. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3, neked nem hianyzik a legkor? Es nem faj hogy legszebb eveidet egy gep elott kell toltened?
2021. jan. 18. 00:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as válaszát meg tudom érteni.


Én is maradnék online, mert dolgozom, és az órák nagy részét feleslegesnek tartom. Diasorok felolvasása történik, volt, hogy 2.5 óra szünet nélkül. Ilyenkor általában főzök, takaritok közben. Ha olyan óra van ami fontos, érdekel és jól van elôadva akkor leülök és jegyzetek. De ez kb az órák 10 %-ára igaz.


Amit kifejezetten utálok, hogy kb 5x annyit kell készülni némelyik tárgyra. 20 oldalas beadandó 15 szakcikkel... Az MS Teams-es vizsgáktól megőrülök, mikor lefagy az egész...


De összességében még mindig jobb mint a jelenléti oktatás.


Én szerencsés vagyok, mert tudok találkozni a szaktarsaimmal.

2021. jan. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hármas vagyok.

Azzal találkozok akivel akarok. Nem hiszem, hogy ezek lennének a legszebb éveim, ez csak duma. Ezt azok találták ki akik elcseszték az életüket, utálják a munkájukat és visszavágynak, hogy változtassanak. Alapvetően egy gép elé vagyok ítélve most már (mérnökinformatikát tanulok).

2021. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!