Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemek várhatóan mikor...

Az egyetemek várhatóan mikor jelentik be, hogy milyen formában folytatódik a következő félév?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezredik hasonló ilyen kérdés, de egyelőre csak a Nyíregyházi jelentette be, hogy a 2020/2021 tanév második, tavaszi féléve is online formában indul. A vizsgaidőszaknak lassan vége, de nincs sok hír erről. Szerintetek is csak az utolsó utáni pillanatban döntenek erről?

2021. jan. 12. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a Viktor se tudja még...
2021. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

MIvel az egyetemeknek saját autonómiájuk van, így nálunk már rég bejelentették (online).


De mivel autonómia van ez akármikor változhat, majd lefújják. Vagy nem.

2021. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a mienknek most lett a kuratóriumi elnöke a bankvezér Csányi Sándor, úgyhogy nem tudom mennyire fog élni az "autonómiájával"... XDXD
2021. jan. 12. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy autonómia van a mi egyetemünk azért nem zárt be novemberig, mert "nem szabad"...
2021. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi egyetemünk sem szólt még semmit ez ügyben, pedig jó lenne már az albérlet, vagy a gyakszik miatt pl.🤷🏼‍♀️
2021. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ma jelentették be, de úgy, hogy a visszavonásig lesz online:(
2021. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak most küldtek értesítést a félévről, de erről csak annyit írnak, hogy a kormány az egyetemekre vonatkozó távoktatást eddig csak február 1-ig határozta meg, úgyhogy azt mondták, hogy a további döntés függvényében szólnak majd (gondolom az első előadás előtti nap éjszaka...)
2021. jan. 22. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!