Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvették a gyerekemet a...

Felvették a gyerekemet a Szegedi Egyetemre. Alkoholista lesz belőle?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 05:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Remélem, tanulni fog, és nem inni, de mikor olyanokat hallok, hogy "majd jössz velünk, és mászunk egyik kocsmából a másikba"...
2010. aug. 15. 10:03
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
első évbe én se csináltam mást. kannásboron éltünk. vizipipa állandóan égett a szobánkba, gyakran azt se tudtuk mit szívunk. frankó volt. de egy év után meguntam. most rególya leszek egy másik egyetemen, itt már komolyabban fogom venni. legalábbis így állok neki, aztán majd elválik. :-D
2010. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

Azt te se gondolhatod komolyan, hogy majd soha nem fognak semmi hülyeséget csinálni. Persze hogy fognak. Aztán felkészülnek a vizsgákra, és ennyi.

Meg ezt is sokszor csak mondják. Hányszor volt az h mi is megbeszéltük, h na ma este aztán akkora ivászat lesz, ja, aztán két kör után mentünk aludni, mert mindenki rájött h fáradt.

Én meg pont h első évben voltam a leg lelkesebb meg akkor mentem be minden órára.

Én se vagyok egy szent, a párom se az, de végül mind elvégeztük a sulit, és nem lettünk alkeszek.

2010. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha az ember egy kicsit is hajlamos ilyenre, akkor az egyetemhez hozzátartozik, hogy néha bulizás meg ivászat lesz, de ez nem vezet automatikusan alkoholizmushoz. 20-as éveiben jár, valamikor kell egy kicsit élnie is.
2010. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak inni fog

drogozni, szexelni, gyerek is lesz majd, nyugi.

2010. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

Ez jó! :-)


SZTE == alkoholistává válás


Jó hírű egyetem...

2010. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy milyen képzésre, szakra vették fel. Általánosságban először depressziós lesz, utána piával oldja azt. Nem örömivó lesz hanem, hogy értelmiségi váljék belőle alkalmazkodik. (Meg hogy tágítsa a tudását vagy micsodáját.)Meg meghát pár csajt akik szintén alkoholisták. Ja. meg a tanárok a legnagyobb alkoholisták.(Bocs de hülye kérdésre........)
2010. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nem feltétlenül lesz alkoholista abból aki naponta bebaszcsizik XDD :D
2010. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!