Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákhitel2 esetén kell módosít...

Diákhitel2 esetén kell módosítani a szerződést, ha az idei tanévet is ebből akarom finanszírozni?

Figyelt kérdés
Előző félévben felvettem a diákhitel2-t, ott ugye meg kellett adni, hogy mennyibe kerül a félév, és az lenne a kérdésem, hogy ha most is azzal akarom fizetni a félévemet, akkor kell-e módosítani az igényelt hitelösszeget, vagy elég, ha Neptunban benyomom, hogy ezt a félévet is azzal szeretném fizetni?

2021. jan. 19. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a dh1-bol indulok, csak akkor kell valamit jelezni ha valtozas tortent, tehat pl en a dh1-nel osszeget emeltem elozo felevben igy most semmitse kell csinalnom automatikusan utaljak azt. Sztem a dh2-nel is igy van h mivel mar megigenyelted neptunban bejelolod h dh2 es majd utaljak az egyetemnek azt az osszeget amit mar egyszer igenyeltel
2021. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor kell módosítani a szerződést, ha az összeg is változott.

Nálunk pl. év elején emelték 6000 forinttal, így módosítanom kellett.

2021. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!