Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a villanyszerelő szakma?

Milyen a villanyszerelő szakma?

Figyelt kérdés

1. Mennyire nehéz a tananyag?

2. Mennyi az átlag nettó kereset gyakorlatilag? (Tudom, google. Azokat már láttam, de kíváncsi vagyok, akik benne dolgoznak mennyit visznek haza valójában.)

3. Van-e hátránya a szakmában annak, hogy nő vagyok?

4. Megéri tanulni ezt a szakmát?


Köszönöm, ha válaszolsz!



2021. jan. 19. 10:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Iskola javasolta az erősáramú elektrotechnikust, így arra jelentkeztem, mert az biztosan indul. És igen, benne szeretnék dolgozni! Jelenleg is fizikai munkát végzek, szval nem fogok megriadni a munkától! És nem, nem akarok irodán dolgozni!
2021. jan. 23. 13:09
 12/13 anonim ***** válasza:
:D
2021. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"A felét?"

Mit nem értesz ezen? Az is nagy fejlődés a régi hímsoviniszta hozzáálláshoz képest. A munkatársak között ez már rég nem probléma, mert percenként látják, hogy nem rosszabb szakmailag.

2021. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!