Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi ez a cirkusz a Corvinuson?

Mi ez a cirkusz a Corvinuson?

Figyelt kérdés
Mit háborognak a HÖK ellen? Mit követtek/nem követtek el? Máshol még nagyban vizsgaidőszak van, ezek meg veszekszenek...a #top100

2021. jan. 19. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyetemistaként annyit jegyeznék meg, hogy az egész HÖK egy felesleges, belterjes f*szság, tele sznobokkal. Hallgatói képviselet.. :D Jó vicc.


A HÖK ugródeszkaként jó azoknak, akik szeretnének jó kapcsolati tőkét szerezni az egyetemen, de az eredeti funkcióját nem látja el.

2021. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát nem titeket képviselnek, csak fennhordják az orrukat?
2021. jan. 19. 20:36
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Én csak a Debreceni Egyetemmel kapcsolatban jelentem ezt ki, de én azt figyeltem meg, hogy egyáltalán nem. Megy a bulizás, kollégiumi igényléseknél

/ szoc. támogatásánál a "csókosok" előnybe részesítése, még akkor is, ha amúgy nem szorulna rá az illető.


Nem hiába Fideszes az egyetem, ilyen téren a HÖK sokkal jobb "elit képző" mint a Fidelitas.. :DD

2021. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Pont a Debreceni Egyetemen az, ahol 3x megy át ellenőrzésen a szociális ösztöndíj pontozás, így nincs arra esély, hogy csókos csak úgy pontokat kapjon.. tudom, mert csináltam 3 éven át.
2021. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes, egy rászoruló ismerősöm mégsem kapta meg tavaly, bezzeg egy másik srác, akinek vállalkozók a szülei, és nem mellesleg HÖK-ös barátai vannak, igen. Nagyon érdekes dolog ez. :D De hát, Te is abba a klubba tartozol. Nyugodtan pontozzál le.
2021. jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem pontoztalak le, nem szokásom. Az esetek nagy részében, amikor nem kap megbmegvalaki valamit, igen egyszerű oka van: szarul vagy nem jó papírokat adott be. Ezért nem kap annyi pontot, ami amúgy járhatna neki, csak baszik bele, hogy elolvassa a kitöltési útmutatót. Könnyebb hibáztatni a pontozókat meg a rendszert. Mellesleg megsúgom, hogy amilyen papírokat beadsz, az alapján lesz lepontozva. Ezt sokan ki is használják és átjelentkeznek papíron nagyszülőhöz, keresztszülőhöz, adóbevallásnak csak a felét adják be stb. A sok évnyi pontozásom alapján állíthatom, hogy az Egyetem hallgatók legalább 20%-a a beteg nagyijánál lakik és 3-an nyomorognak 70000 Ft-os nyugdíjából. Én is immerek olyan embert, aki így ért el sok-sok pontot, miközben tudom róla, hogy saját Audija van. Nincs itt semmi "HÖKös span vagy így kapsz 50000 plusz pontot, vagy csak úgy kolit, ösztöndíjat". Az emberek igen nagy százaléka nem a valóságot fedő, de hivatalos papírokat adnak be, ez az oka hogy ilyenek előfordulhatnak. És nem, nem tartozok abba a klubba.
2021. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ismerős amit írsz más ismerőseimen keresztül😂😂😂
2021. jan. 20. 17:36
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Éééés igazam volt. :D A Debreceni Egyetem HÖK 70-0-0 arányban megszavazta a Debreceni Egyetem modellváltásával kapcsolatos szenátusi előterjesztést. Ennyit arról, hogy a HÖK független meg hallgatóbarát.


Gratulálok. :)

2021. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#top100egyetem


#8-nak: az egyetemek rektorai, Merkelytől, Rovóig mind Fideszes. Végrehajtják a közpénz lopás miatt kitalált alapítványozósdit. A HÖK-ök ehhez asszisztálnak (SzFE-seken kívül), fenntartva a jó viszonyt az egyetemi vezetésekkel. Ez a 70-0 elég beszédes!

2021. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Se a Corvinusról, se a Debreceni Egyetemről nem tudok, de az általánosítás cáfolata érdekében muszáj megjegyeznem, hogy nálunk (egyik legnagyobb egyetem egyik legnagyobb kara) az utóbbi években korrektül dolgoznak a HÖKösök, és tényleg igyekeznek mindent megtenni a hallgatókért.
2021. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!